Perła Borzechów Gospodarze

Marek Dec Trener

kari

19.10.2016

Powrót z dalekiej podróży. Sygnał znów z kompletem punktów.

Niedzielne, wyjazdowe spotkanie z Perłą Borzechów rozpoczęło się dosyć chaotycznie. Pierwsze minuty spotkania obfitowały w wiele strat, niedokładnych podań i niecelnych strzałów. Niespodziewanie, to gospodarze otworzyli wynik spotkania. W zamieszaniu w polu karnym gości, najlepiej odnalazł się napastnik Perły i pokonał Michała Komora.
Sygnał ruszył do ataku. Szukał szansy na skuteczną odpowiedź, ale długo nie mógł znaleźć remedium na defensywę gospodarzy. To, czego nie udało się przyjezdnym osiągnąć z gry, wypracowali ze stałego fragmentu. Tuż przed polem karnym sfaulowany został Damian Karaś. Do piłki ustawionej w okolicach 20. metra podszedł Przemysław Wójciuk i idealnym strzałem zaskoczył bramkarza rywali, tym samym doprowadzając do remisu.
Tuż przed zejściem obu drużyn do szatni stało się jednak coś niespodziewanego. Po akcji prawą stroną boiska i dośrodkowaniu w pole karne Sygnału, znów sprytniejsi od obrońców okazali się napastnicy z Borzechowa. Gol do szatni dał gospodarzom prowadzenie 2-1.
Trener Marek Dec nie próżnował, już w przerwie meczu dokonał dwóch zmian. Zmotywowana drużyna gości wyszła na drugą połowę z chęcią odrabiania strat w jak najszybszym tempie. Już kilka minut po pierwszym gwizdku w drugiej połowie Sygnał dopiął swego. Gola dającego remis zdobył Damian Persona.
1 punkt to dla ambitnej drużyny z Lublina było jednak za mało. Niedługo trzeba czekać i MKS wbił kolejnego gola. Tym razem najlepiej w polu karnym gospodarzy odnalazł się Damian Karaś, który sprytnie przelobował bramkarza.
Zawodnicy Perły nie składali broni, ale ich ataki nie przynosiły rezultatów. Zamiast wyrównania, Sygnał powiększył swoją przewagę i niemal przypieczętował zwycięstwo na trudnym terenie. Wynik zamknął Przemek Wójciuk, tym samym kompletując dopiettę.

Perła Borzechów 2-4 MKS Sygnał Lublin
Gole:
Przemysław Wójciuk x2
Damian Karaś x1
Damian Persona x1

Skład:
Michał Komor,
Szymon Bielecki, Adrian Augustyniak, Paweł Kołtun,
Damian Persona (Grzegorz Caban), Piotr Banach, Paweł Jabłoński, Maciej Łuczyński (Maciej Janowski 45'),
Damian Karaś, Przemysław Wójciuk, Sebastian Cieślak (Paweł Podgórski 45')

źródło: https://www.facebook.com/mkssygnal/?fref=ts