Spółdzielca Siedliszcze - Frassati Fajsławice

Andrzej Adamiak

bobby6

20.09.2015

W niedzielę 13.09.2015 Spółdzielca podejmował rywala z Fajsławic. Trzynastka okazała się niezbyt szczęśliwa dla gospodarzy, nie tylko dlatego, że ulegli rywalom, ale też z powodu otrzymania przez naszego bramkarza, Łukasza Bieleckiego czerwonej kartki już w 20’ spotkania. Gospodarze grając przez 70’ w osłabieniu tracili dużo sił i tym samym goście mieli ułatwione zadanie. Ponadto jakby tego było mało w pierwszej połowie boisko z powodu urazów musiało opuścić dwóch naszych podstawowych zawodników: Krzysztof Mroczek oraz Tomasz Denisiuk.

Pierwszą bramkę Spółdzielca stracił w 45’. Po fatalnie wykonanym rzucie wolnym przez Damiana Osobę, goście wyprowadzili skuteczną kontrę i objęli prowadzenie. Bramka „do szatni” podcięła nieco skrzydła gospodarzom. Zanim się otrząsnęli po jej utracie w 52’ przegrywali już 0:2. Po błędzie naszej obrony zawodnik Frassati nie miał problemów z umieszczeniem piłki w bramce.

Do końca spotkania goście przeważali, a Spółdzielca dzielnie się bronił. Wynik nie uległ zmianie i goście wywieźli z Siedliszcza 3 punkty. Okazja do rewanżu już w najbliższą niedzielę, gdzie podobnie wystąpimy w roli gospodarza podejmując Unię Białopole. Mecz odbędzie się o godzinie 15.00. Zapraszamy kibiców i prosimy o doping,