Autor:

bobby6

Utworzono:

16.10.2015

W niedzielę 04.10.2015 Spółdzielca podejmował zespół Eko Różanka, niedawnego rywala z A klasowych boisk. Tym razem powiedzenie „do trzech razy sztuka” się nie sprawdziło, gdyż po raz trzeci musieliśmy uznać wyższość zespołu z Różanki. Niestety trwa fatalna passa naszego zespołu na swoim boisku, ponieważ dotychczas nie udało nam się zdobyć choćby 1 punktu w pięciu kolejkach.

Mecz w zasadzie przebiegał bez historii. Po pierwszych 15-20 minutach wyrównanej gry, pierwszy poważny błąd naszej defensywy zakończył się utratą bramki. Za kilka minut goście podwyższyli prowadzenie i na przerwę schodzili z dwubramkowym prowadzeniem.

Na druga połowę nasza drużyna wyszła z dwoma zmianami w składzie. Na boisku pojawiło się dwóch ofensywnych zawodników: Tomek Denysiuk i Artur Hawerczuk. Drużyna podjęła walkę, ale niestety dla nas w 60 minucie Skorupski podwyższył prowadzenie po kolejnym błędzie naszej obrony. Od tego momentu goście osiągnęli znaczną przewagę. Na domiar złego mecz musieliśmy kończyć
w dziesiątkę po wyczerpaniu limitu zmian, gdy kontuzji doznał K. Wawruszak. Gracze Różanki strzelili jeszcze dwie bramki, a 90 minucie w zasadzie w jednej z ostatnich akcji meczu A. Hawerczuk uzyskał honorowe trafienie.

W najbliższą niedzielę udajemy się do Sawina, na mecz z miejscową Saweną.

Autor:

Emil Mikulski

Utworzono:

05.10.2015

W starciu dwóch beniaminków chełmskiej ligi okręgowej Spółdzielca zasłużenie przegrała z SPS EKO. - To był chyba nasz najsłabszy mecz w tej rundzie - przyznał po ostatnim gwizdku Paweł Droń ze Spółdzielcy. - Szybko straciliśmy dwie bramki i trudno było się nam później odbudować - dodaje. Może mecz miałby inny przebieg gdyby przy stanie 0:2 dobrej okazji nie zmarnował Lechowski. - Może gol kontaktowy by nas pobudził - zauważa Droń. Tak się jednak nie stało, a drużyna z Różanki spokojnie kontrolowała boiskowe wydarzenia. Po zmianie stron gola na 0:3 strzelił ładnie głową Skorupski i było pewne, że goście wywiozą z Siedliszcza trzy punkty. - Nie zagraliśmy wybitnego meczu, ale byliśmy do bólu skuteczni - ocenia Andrzej Łągwa, trener SPS EKO. w meczu bez historii gospodarzy było stać tylko na honorowe trafienie Hawerczuka w 90 minucie.